Simmering ASP-32X45X7-NBR
Odniesienie : ASP-32X45X7-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym ASP-32X45X7-NBR ma średnicę wewnętrzną 32 mm, średnicę zewnętrzną 45 mm oraz grubość 7 mm. Wykonany jest z materiału NBR.