Simmering ASP-28X40X8-NBR
Odniesienie : ASP-28X40X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym ASP-28X40X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 28 mm, średnicę zewnętrzną 40 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.