Simmering ASP-25X35X8-NBR
Odniesienie : ASP-25X35X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym ASP-25X35X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.