Simmering ASP-110X140X12-NBR
Odniesienie : ASP-110X140X12-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym ASP-110X140X12-NBR ma średnicę wewnętrzną 110 mm, średnicę zewnętrzną 140 mm oraz grubość 12 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
  9 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-50X70X8-FPM GEN
SIMMERING OAS-50X70X8-FPM
Łożysko igiełkowe typ HK - HK3020-B-INA INA
ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE TYP HK HK3020-B-INA
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    110  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    140  MM
  • GRUBOŚĆ
    12  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    ASP
  • WAGA
    117  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)