Uszczelnienie samochodowe COMBI-50X75X12-NBR-CORTECO
Odniesienie : 12012503B-CORTECO
CORTECO
Opis
Uszczelnienie Samochodowe, znany pod numerem referencyjnym COMBI-50X75X12-NBR-CORTECO, marki CORTECO, posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz grubość 12 mm.