Uszczelnienie samochodowe COMBI-48X65X16.5-SF6-FPM-CORTECO
Odniesienie : 12017310B-CORTECO
CORTECO
Opis
Uszczelnienie Samochodowe, znany pod numerem referencyjnym COMBI-48X65X16.5-SF6-FPM-CORTECO, marki CORTECO, posiada średnicę wewnętrzną 48 mm, średnicę zewnętrzną 65 mm oraz grubość 16.5 mm.