Uszczelnienie samochodowe CASSETTE-127X160X15.5-NBR-CORTECO
Odniesienie : 12017098B-CORTECO
CORTECO
Opis
Uszczelnienie Samochodowe, znany pod numerem referencyjnym CASSETTE-127X160X15.5-NBR-CORTECO, marki CORTECO, posiada średnicę wewnętrzną 127 mm, średnicę zewnętrzną 160 mm oraz grubość 15.5 mm.
  12 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 37425-37625 GEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 37425-37625
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-31 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-31
Uszczelnienie samochodowe - 12012377B-CORTECO CORTECO
USZCZELNIENIE SAMOCHODOWE 12012377B-CORTECO
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    127  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    160  MM
  • GRUBOŚĆ
    15.5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • WAGA
    338  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis