Podkładka uszczelniająca RDL-6.50X9.50X1-CU
Odniesienie : RDL-6.50X9.50X1-CU
GEN
Opis
Podkładka Uszczelniająca o numerze referencyjnym RDL-6.50X9.50X1-CU posiada średnicę wewnętrzną 6.5 mm, średnicę zewnętrzną 9.5 mm oraz grubość 1 mm. Jest wykonany z materiału MIEDŹ.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6204-DDU-C3-NSK NSK
spec_icon
ŁOŻYSKO KULKOWE 6204-DDU-C3-NSK
Kulka - BA-5.50 GEN
KULKA BA-5.50
Podkładka uszczelniająca - RDL-6.50X9.50X1-ALU GEN
PODKŁADKA USZCZELNIAJĄCA RDL-6.50X9.50X1-ALU
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    6.5  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    9.5  MM
  • GRUBOŚĆ
    1  MM
  • MATERIAŁ
    MIEDŹ
  • TYP
    RDL
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis