Podkładka uszczelniająca RDL-33X40X2-CUIVRE
Odniesienie : RDL-33X40X2-CUIVRE
GEN
Opis
Podkładka Uszczelniająca o numerze referencyjnym RDL-33X40X2-CUIVRE posiada średnicę wewnętrzną 33 mm, średnicę zewnętrzną 40 mm oraz grubość 2 mm. Jest wykonany z materiału MIEDŹ.