Podkładka uszczelniająca RDL-28.300X36X2-CUIVRE
Odniesienie : RDL-28.300X36X2-CUIVRE
GEN
Opis
Podkładka Uszczelniająca o numerze referencyjnym RDL-28.300X36X2-CUIVRE posiada średnicę wewnętrzną 28.3 mm, średnicę zewnętrzną 36 mm oraz grubość 2 mm. Jest wykonany z materiału MIEDŹ.
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    28.3  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    36  MM
  • GRUBOŚĆ
    2  MM
  • MATERIAŁ
    MIEDŹ
  • TYP
    RDL
  • WAGA
    2  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis