Podkładka uszczelniająca RDL-14X20X2-CU
Odniesienie : RDL-14X20X2-CU
GEN
Opis
Podkładka Uszczelniająca o numerze referencyjnym RDL-14X20X2-CU posiada średnicę wewnętrzną 14 mm, średnicę zewnętrzną 20 mm oraz grubość 2 mm. Jest wykonany z materiału MIEDŹ.