Podkładka uszczelniająca RDL-14X18X1-CU
Odniesienie : RDL-14X18X1-CU
GEN
Opis
Podkładka Uszczelniająca o numerze referencyjnym RDL-14X18X1-CU posiada średnicę wewnętrzną 14 mm, średnicę zewnętrzną 18 mm oraz grubość 1 mm. Jest wykonany z materiału MIEDŹ.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-19 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-19
1 1
Łożysko kulkowe - 636-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 636-2RS
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    14  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    18  MM
  • GRUBOŚĆ
    1  MM
  • MATERIAŁ
    MIEDŹ
  • TYP
    RDL
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis