Podkładka uszczelniająca RDL-12X22X1-FIBRE
Odniesienie : RDL-12X22X1-FIBRE
GEN
Opis
Podkładka Uszczelniająca o numerze referencyjnym RDL-12X22X1-FIBRE posiada średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 22 mm oraz grubość 1 mm. Jest wykonany z materiału WŁÓKNO.
  50+ części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 607-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 607-2RS
Podkładka uszczelniająca - RDL-12X18X1-FIBRE GEN
PODKŁADKA USZCZELNIAJĄCA RDL-12X18X1-FIBRE
Tuleja z brązu - AI071016 GEN
TULEJA Z BRĄZU AI071016
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    12  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    22  MM
  • GRUBOŚĆ
    1  MM
  • MATERIAŁ
    WŁÓKNO
  • TYP
    RDL
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis