Podkładka uszczelniająca RDL-10X16X1-CU
Odniesienie : RDL-10X16X1-CU
GEN
Opis
Podkładka Uszczelniająca o numerze referencyjnym RDL-10X16X1-CU posiada średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 16 mm oraz grubość 1 mm. Jest wykonany z materiału MIEDŹ.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6205-C3-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6205-C3-SKF
Podkładka oporowa - AS1528 GEN
PODKŁADKA OPOROWA AS1528
Podkładka uszczelniająca - RDL-12X18X1.50-CU GEN
PODKŁADKA USZCZELNIAJĄCA RDL-12X18X1.50-CU
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    10  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    16  MM
  • GRUBOŚĆ
    1  MM
  • MATERIAŁ
    MIEDŹ
  • TYP
    RDL
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis