Podkładka uszczelniająca RDL-10X14X2-CU
Odniesienie : RDL-10X14X2-CU
GEN
Opis
Podkładka Uszczelniająca o numerze referencyjnym RDL-10X14X2-CU posiada średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 14 mm oraz grubość 2 mm. Jest wykonany z materiału MIEDŹ.