Przekładnia pasowa XPZ975-DUNLOP z rodziny Surowy Pasek Klinowy Zębaty, marki DUNLOP i profilu XPZ. Ma przekrój 9.7mm x 8mm o długości wewnętrznej 937 mm, długości zewnętrznej 988 mm i długości podziałowej 975 mm.
Potrzebują państwo pomocy lub porady?