Przekładnia pasowa XPZ937-DUNLOP z rodziny Surowy Pasek Klinowy Zębaty, marki DUNLOP i profilu XPZ. Ma przekrój 9.7mm x 8mm o długości wewnętrznej 899 mm, długości zewnętrznej 950 mm i długości podziałowej 937 mm.
Potrzebują państwo pomocy lub porady?