Przekładnia pasowa XPZ612-DUNLOP z rodziny Surowy Pasek Klinowy Zębaty, marki DUNLOP i profilu XPZ. Ma przekrój 9.7mm x 8mm o długości wewnętrznej 574 mm, długości zewnętrznej 625 mm i długości podziałowej 612 mm.
Potrzebują państwo pomocy lub porady?