Przekładnia pasowa XPA2432-DUNLOP z rodziny Surowy Pasek Klinowy Zębaty, marki DUNLOP i profilu XPA. Ma przekrój 12.7mm x 10mm o długości wewnętrznej 2387 mm, długości zewnętrznej 2450 mm i długości podziałowej 2432 mm.
Potrzebują państwo pomocy lub porady?