Przekładnia pasowa XPA2082-DUNLOP z rodziny Surowy Pasek Klinowy Zębaty, marki DUNLOP i profilu XPA. Ma przekrój 12.7mm x 10mm o długości wewnętrznej 2037 mm, długości zewnętrznej 2100 mm i długości podziałowej 2082 mm.
Potrzebują państwo pomocy lub porady?