Surowy pasek klinowy zębaty AVX13X1825
Odniesienie : AVX13X1825
GEN
Opis
Przekładnia pasowa AVX13X1825 z rodziny Surowy Pasek Klinowy Zębaty, marki Ogólny i profilu AVX13. Ma przekrój 13mm x 8mm o długości wewnętrznej 1825 mm, długości zewnętrznej 1881 mm i długości podziałowej 1859 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6204-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6204-2RS
Pasek klinowy owijany - SPA1285-GATES GATES
PASEK KLINOWY OWIJANY SPA1285-GATES
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • SEKCJA
    AVX13 (13mm x 8mm)
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    1825  MM
  • DŁUGOŚĆ ZEWNĘTRZNA
    1881  MM
  • ZAKRES TAŚMY
    WHITE
  • WAGA
    203  G
Opis