Surowy pasek klinowy zębaty AVX10X975
Odniesienie : AVX10X975
GEN
Opis
Przekładnia pasowa AVX10X975 z rodziny Surowy Pasek Klinowy Zębaty, marki Ogólny i profilu AVX10. Ma przekrój 10mm x 8mm o długości wewnętrznej 925 mm, długości zewnętrznej 975 mm i długości podziałowej 997 mm.
  3 części w magazynie (15 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6202-2RSH-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6202-2RSH-SKF
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-75 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-75
Pasek klinowy owijany - SPZ962 GEN
PASEK KLINOWY OWIJANY SPZ962
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • SEKCJA
    AVX10 (10mm x 8mm)
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    38.4  IN
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    925  MM
  • DŁUGOŚĆ ZEWNĘTRZNA
    975  MM
  • WYSOKOŚĆ PASA
    8  MM
  • SZEROKOŚĆ TAŚMY
    10  MM
  • DŁUGOŚĆ BOISKA
    997  MM
  • ZAKRES TAŚMY
    WHITE
  • OPAKOWANIE
    1
  • WAGA
    73  G
Opis