Pasek klinowy owijany SPZ922-MEGADYNE
Odniesienie : SPZ922-MEGADYNE
MEGADYNE
Opis
Przekładnia pasowa SPZ922-MEGADYNE z rodziny Pasek Klinowy Owijany, marki MEGADYNE i profilu SPZ. Ma przekrój 9.7mm x 8mm o długości wewnętrznej 871 mm, długości zewnętrznej 922 mm i długości podziałowej  mm.