Pasek klinowy owijany SPZ612-MEGADYNE
Odniesienie : SPZ612-MEGADYNE
MEGADYNE
Opis
Przekładnia pasowa SPZ612-MEGADYNE z rodziny Pasek Klinowy Owijany, marki MEGADYNE i profilu SPZ. Ma przekrój 9.7mm x 8mm o długości wewnętrznej 561 mm, długości zewnętrznej 612 mm i długości podziałowej  mm.
  6 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Zespoły łożyskowe 2 śruby - UCFA203 GEN
ZESPOŁY ŁOŻYSKOWE 2 ŚRUBY UCFA203
Pasek klinowy owijany - SPZ710-MEGADYNE MEGADYNE
PASEK KLINOWY OWIJANY SPZ710-MEGADYNE
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • SEKCJA
    SPZ (9.7mm x 8mm)
  • DOSTAWCA REFERENCYJNY
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    561  MM
  • DŁUGOŚĆ ZEWNĘTRZNA
    612  MM
  • WYSOKOŚĆ PASA
    8  MM
  • SZEROKOŚĆ TAŚMY
    9.7  MM
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
  • WAGA
    45  G
Opis