Pasek klinowy owijany SPZ1662-MEGADYNE
Odniesienie : SPZ1662-MEGADYNE
MEGADYNE
Opis
Przekładnia pasowa SPZ1662-MEGADYNE z rodziny Pasek Klinowy Owijany, marki MEGADYNE i profilu SPZ. Ma przekrój 9.7mm x 8mm o długości wewnętrznej 1611 mm, długości zewnętrznej 1662 mm i długości podziałowej  mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • SEKCJA
    SPZ (9.7mm x 8mm)
  • DOSTAWCA REFERENCYJNY
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    1611  MM
  • DŁUGOŚĆ ZEWNĘTRZNA
    1662  MM
  • WYSOKOŚĆ PASA
    8  MM
  • SZEROKOŚĆ TAŚMY
    9.7  MM
  • OPAKOWANIE
    1
  • WAGA
    127  G
Opis