Pasek klinowy owijany SPZ1400-MEGADYNE
Odniesienie : SPZ1400-MEGADYNE
MEGADYNE
Opis
Przekładnia pasowa SPZ1400-MEGADYNE z rodziny Pasek Klinowy Owijany, marki MEGADYNE i profilu SPZ. Ma przekrój 9.7mm x 8mm o długości wewnętrznej 1349 mm, długości zewnętrznej 1400 mm i długości podziałowej  mm.
  19 części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6203-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6203-2RS
Pasek klinowy owijany - SPZ587 GEN
PASEK KLINOWY OWIJANY SPZ587
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • SEKCJA
    SPZ (9.7mm x 8mm)
  • DOSTAWCA REFERENCYJNY
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    1349  MM
  • DŁUGOŚĆ ZEWNĘTRZNA
    1400  MM
  • WYSOKOŚĆ PASA
    8  MM
  • SZEROKOŚĆ TAŚMY
    9.7  MM
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
  • WAGA
    106  G
Opis