Przekładnia pasowa SPB3000-DUNLOP z rodziny Pasek Klinowy Owijany, marki DUNLOP i profilu SPB. Ma przekrój 16.3mm x 13mm o długości wewnętrznej 2940 mm, długości zewnętrznej 3022 mm i długości podziałowej 3000 mm.
Potrzebują państwo pomocy lub porady?