Przekładnia pasowa SPA2082-DUNLOP z rodziny Pasek Klinowy Owijany, marki DUNLOP i profilu SPA. Ma przekrój 12.7mm x 10mm o długości wewnętrznej 2037 mm, długości zewnętrznej 2100 mm i długości podziałowej 2082 mm.
17 części w magazynie (4 dni temu )
Potrzebują państwo pomocy lub porady?