Wkładka wymienna SR80M-COOPER
Odniesienie : SR80M-COOPER
COOPER
Opis
Wkładka Wymienna, znane pod numerem referencyjnym SR80M-COOPER COOPER, mają średnicę wewnętrzną 80 mm, średnicę zewnętrzną 108 mm oraz grubość 8 mm. Wykonane są z .
  8 do 10 dni (3 dni temu )
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    80  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    108  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • WAGA
    20  G
  • OPAKOWANIE
    2
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis