Wkładka wymienna SR70M-COOPER
Odniesienie : SR70M-COOPER
COOPER
Opis
Wkładka Wymienna, znane pod numerem referencyjnym SR70M-COOPER COOPER, mają średnicę wewnętrzną 70 mm, średnicę zewnętrzną 90 mm oraz grubość 7.5 mm. Wykonane są z .
  8 do 10 dni (3 dni temu )
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    70  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    90  MM
  • GRUBOŚĆ
    7.5  MM
  • WAGA
    10  G
  • OPAKOWANIE
    2
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis