Wkładka wymienna SR40M-COOPER
Odniesienie : SR40M-COOPER
COOPER
Opis
Wkładka Wymienna, znane pod numerem referencyjnym SR40M-COOPER COOPER, mają średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 60 mm oraz grubość 6 mm. Wykonane są z .
  8 do 10 dni (3 dni temu )
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    60  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • WAGA
    10  G
  • OPAKOWANIE
    2
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis