Wkładka wymienna SB208-GAY40NPPB
Odniesienie : SB208-GAY40NPPB
GEN
Opis
Wkładka Wymienna, znane pod numerem referencyjnym SB208-GAY40NPPB Ogólny, mają średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 80 mm oraz grubość 39.5 mm. Wykonane są z .
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 30206-J2-Q-SKF SKF
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 30206-J2-Q-SKF
Zespoły łożyskowe 2 śruby - GLCTE08 GEN
ZESPOŁY ŁOŻYSKOWE 2 ŚRUBY GLCTE08
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    80  MM
  • GRUBOŚĆ
    39.5  MM
  • WAGA
    530  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis