Wkładka wymienna RAE40-NPPB
Odniesienie : RAE40-NPPB
GEN
Opis
Wkładka Wymienna, znane pod numerem referencyjnym RAE40-NPPB Ogólny, mają średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 80 mm oraz grubość 43.7 mm. Wykonane są z żeliwo.
  7 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-40 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-40
Wkładka wymienna - SA208 GEN
WKŁADKA WYMIENNA SA208
Łożysko samonastawne - RAE40-XL-NPP-FA106-INA INA
ŁOŻYSKO SAMONASTAWNE RAE40-XL-NPP-FA106-INA
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    80  MM
  • GRUBOŚĆ
    43.7  MM
  • MATERIAŁ
    żeliwo
  • WAGA
    642  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis