Wkładka wymienna J1030-30GCR-RHP
Odniesienie : J1030-30GCR-RHP
RHP
Opis
Wkładka Wymienna, znane pod numerem referencyjnym J1030-30GCR-RHP RHP, mają średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 62 mm oraz grubość 38.1 mm. Wykonane są z .
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    30  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    62  MM
  • GRUBOŚĆ
    38.1  MM
  • WAGA
    297  G
  • OPAKOWANIE
    2
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis