Wkładka wymienna 1230-30ECG-RHP
Odniesienie : 1230-30ECG-RHP
RHP
Opis
Wkładka Wymienna, znane pod numerem referencyjnym 1230-30ECG-RHP RHP, mają średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 62 mm oraz grubość 35.73 mm. Wykonane są z .
  1 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-70X90X10-NBR GEN
SIMMERING OAS-70X90X10-NBR
Zespoły łożyskowe 4 śruby - UCFC207-SNR SNR
ZESPOŁY ŁOŻYSKOWE 4 ŚRUBY UCFC207-SNR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    30  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    62  MM
  • GRUBOŚĆ
    35.73  MM
  • WAGA
    313  G
  • OPAKOWANIE
    2
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis