Wkładka wymienna 1060-60DECG-RHP
Odniesienie : 1060-60DECG-RHP
RHP
Opis
Wkładka Wymienna, znane pod numerem referencyjnym 1060-60DECG-RHP RHP, mają średnicę wewnętrzną 60 mm, średnicę zewnętrzną 110 mm oraz grubość 65.1 mm. Wykonane są z .
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    60  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    110  MM
  • GRUBOŚĆ
    65.1  MM
  • WYSOKA PRĘDKOŚĆ
    3400  RPM
  • WAGA
    1419  G
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    53  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    36  KN
  • OPAKOWANIE
    2
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis