Wkładka wymienna 1045-45DECG-RHP
Odniesienie : 1045-45DECG-RHP
RHP
Opis
Wkładka Wymienna, znane pod numerem referencyjnym 1045-45DECG-RHP RHP, mają średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 85 mm oraz grubość 56.3 mm. Wykonane są z .
  3 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Wkładka wymienna - GRAE60-NPP-B-INA INA
WKŁADKA WYMIENNA GRAE60-NPP-B-INA
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    45  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    85  MM
  • GRUBOŚĆ
    56.3  MM
  • WAGA
    780  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis