Wkładka wymienna 1040-40G-RHP
Odniesienie : 1040-40G-RHP
RHP
Opis
Wkładka Wymienna, znane pod numerem referencyjnym 1040-40G-RHP RHP, mają średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 80 mm oraz grubość 18.2 mm. Wykonane są z .
  5 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6204-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6204-2RS
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-72 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-72
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    80  MM
  • GRUBOŚĆ
    18.2  MM
  • WAGA
    570  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis