Wkładka wymienna 1030-30GFS-RHP
Odniesienie : 1030-30GFS-RHP
RHP
Opis
Wkładka Wymienna, znane pod numerem referencyjnym 1030-30GFS-RHP RHP, mają średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 62 mm oraz grubość 38.1 mm. Wykonane są z żeliwo.
  2 części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6305-2RSH-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6305-2RSH-SKF
Wkładka wymienna - YET-SA-207 GEN
WKŁADKA WYMIENNA YET-SA-207
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    30  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    62  MM
  • GRUBOŚĆ
    38.1  MM
  • MATERIAŁ
    żeliwo
  • WAGA
    327  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis