Rolka bieżna typu jarzmowego NATR12-PPX
Odniesienie : NATR12-PPX
GEN
Opis
Rolka Bieżna Typu Jarzmowego, znany pod numerem referencyjnym NATR12-PPX, marki Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 32 mm oraz grubość 15 mm.