Łożysko stożkowe T7FC055-QCL7C-SKF
Odniesienie : T7FC055-CL7C-SKF
SKF
Opis
Łożysko Stożkowe, znany pod numerem referencyjnym T7FC055-QCL7C-SKF, marki SKF, posiada wewnętrzną średnicę 55mm, zewnętrzną średnicę 115mm oraz grubość 34mm.
  8 do 10 dni (6 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - JP12049A-JP12010-TIMKEN TIMKEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE JP12049A-JP12010-TIMKEN
Uszczelka O-ring - OR-6X3-FPM80 GEN
USZCZELKA O-RING OR-6X3-FPM80
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    55  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    115  MM
  • GRUBOŚĆ
    34  MM
  • WAGA
    1595  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis