Łożysko stożkowe T7FC045-FAG
Odniesienie : T7FC045-FAG
FAG
Opis
Łożysko Stożkowe, znany pod numerem referencyjnym T7FC045-FAG, marki FAG, posiada wewnętrzną średnicę 45mm, zewnętrzną średnicę 95mm oraz grubość 29mm.
  2 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-48X82X12-NBR GEN
SIMMERING OAS-48X82X12-NBR
Łożysko stożkowe - HC30307-DJR-JTEKT JTEKT
ŁOŻYSKO STOŻKOWE HC30307-DJR-JTEKT
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    45  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    95  MM
  • GRUBOŚĆ
    29  MM
  • WAGA
    941  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis