Łożysko stożkowe P55KW02-PFI
Odniesienie : P55KW02-PFI
PFI
Opis
Łożysko Stożkowe, znany pod numerem referencyjnym P55KW02-PFI, marki PFI, posiada wewnętrzną średnicę 55mm, zewnętrzną średnicę 105mm oraz grubość 36.1mm.