Łożysko stożkowe JK0S030-FAG
Odniesienie : JK0S030-FAG
FAG
Opis
Łożysko Stożkowe, znany pod numerem referencyjnym JK0S030-FAG, marki FAG, posiada wewnętrzną średnicę 30mm, zewnętrzną średnicę 55mm oraz grubość 19mm.
  21 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
jonc d'arrêt - BR55-INA INA
JONC D'ARRÊT BR55-INA
Łożysko wałeczkowe - NU203 GEN
ŁOŻYSKO WAŁECZKOWE NU203
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    30  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    55  MM
  • GRUBOŚĆ
    19  MM
  • WAGA
    180  G
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    38.5  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    46.5  KN
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis