Łożysko stożkowe 47679-47620-TIMKEN
Odniesienie : 47679-47620-TIMKEN
TIMKEN
Opis
Łożysko Stożkowe, znany pod numerem referencyjnym 47679-47620-TIMKEN, marki TIMKEN, posiada wewnętrzną średnicę 76.2mm, zewnętrzną średnicę 133.35mm oraz grubość 33.338mm.
  1 części w magazynie (18 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Zespoły łożyskowe 2 śruby - UCP206 GEN
ZESPOŁY ŁOŻYSKOWE 2 ŚRUBY UCP206
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    76.2  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    133.35  MM
  • GRUBOŚĆ
    33.338  MM
  • WAGA
    1956  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis