Łożysko stożkowe 320-32X-FAG
Odniesienie : 320-32X-FAG
FAG
Opis
Łożysko Stożkowe, znany pod numerem referencyjnym 320-32X-FAG, marki FAG, posiada wewnętrzną średnicę 32mm, zewnętrzną średnicę 58mm oraz grubość 17mm.
  3 części w magazynie (7 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Smar - LGMT2-35G-SKF SKF
SMAR LGMT2-35G-SKF
Podkładka oporowa - AS4565-INA INA
PODKŁADKA OPOROWA AS4565-INA
Łożysko stożkowe - 32005-TIMKEN TIMKEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 32005-TIMKEN
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    32  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    58  MM
  • GRUBOŚĆ
    17  MM
  • WYSOKA PRĘDKOŚĆ
    12600  RPM
  • WAGA
    195  G
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    39  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    48.5  KN
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis