Łożysko baryłkowe 801806-FAG
Odniesienie : F-801806-PRL-FAG
FAG
Opis
Łożysko Baryłkowe, znany pod numerem referencyjnym 801806-FAG, marki FAG, ma średnicę wewnętrzną 110 mm, średnicę zewnętrzną 180 mm oraz grubość 74 mm.
  8 do 10 dni (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    110  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    180  MM
  • GRUBOŚĆ
    74  MM
  • WAGA
    7600  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis