Łożysko baryłkowe 22216-EA-W33-C3-SNR
Odniesienie : 22216-EA-W33-C3-SNR
SNR
Opis
Łożysko Baryłkowe, znany pod numerem referencyjnym 22216-EA-W33-C3-SNR, marki SNR, ma średnicę wewnętrzną 80 mm, średnicę zewnętrzną 140 mm oraz grubość 33 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-80X100X10-NBR GEN
SIMMERING OAS-80X100X10-NBR
Łożysko baryłkowe - 22208-EA-W33-C3-SNR SNR
ŁOŻYSKO BARYŁKOWE 22208-EA-W33-C3-SNR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    80  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    140  MM
  • GRUBOŚĆ
    33  MM
  • WAGA
    2130  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis