Koszyk wałeczkowe CR35X50X90
Odniesienie : CR35X50X90
GEN
Opis
Koszyk Wałeczkowe, znana pod numerem referencyjnym CR35X50X90, marki Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 50 mm oraz grubość 90 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    35  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    50  MM
  • GRUBOŚĆ
    90  MM
  • WAGA
    100  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis