Koszyk wałeczkowe CR25X45X40
Odniesienie : CR25X45X40
GEN
Opis
Koszyk Wałeczkowe, znana pod numerem referencyjnym CR25X45X40, marki Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 45 mm oraz grubość 40 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    45  MM
  • GRUBOŚĆ
    40  MM
  • WAGA
    250  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis